עיצוב מטבחים אנגליים - מטבחי יגל

המטבח האנגלי הוא מקרה פרטי של מטבח מודרני, אבל לא כמו שמעוצב בדרך כלל. צבעיו ייחודיים, צורותיו שבלוניות – נוטות לצורת המרובע, וגם לפרזול אופי מיוחד משל עצמו. מטבחים אנגליים מקנים תחושה שאתם שוכרים איזה לופט או איזו דירה בלונדון, שכן שם - גם בתים בשכונות מבוססות וגם בתים בשכונות לא כל כך טובות יהיו יחסית זהים כשזה מגיע למטבח (כל עוד המשכיר שמר על הצביון ולא נתן לשוכרים הקודמים לשנותו). גם אתם כאן בישראל יכולים לצ'פר את ביתכם עם מטבחים אנגליים המעוצבים על פי ז'רגון זה.
 
ממי מומלץ להזמין מטבחים אנגליים?
 
ממעצבים המתמחים בעיצובים מיוחדים למטבחים ובהתקנתם. המעצבים הללו למעשה מעסיקים גם אדריכלים ויועצים וגם עובדים פיזיים שאחראיים להובלה ולהתקנה. בכך, אתם למעשה פחות תלויים בקשרי-ספקים וחברה אחת אמונה על כל המטבח שלכם, מבלי לכחד אף עבודה: לא בהתקנה ובוודאי לא בעיצוב שייראה ממש בול כמו המטבח של הדירה הלונדונית הממוצעת.
 
עיצוב מטבח אנגלי מטבחי יגל
 
כיצד מתבצע השירות?
 
המומחים שלהחברה מגיעים לנכס הלקוח, ובודקים איזה מבין דגמיהם של מטבחים אנגליים מתאים עבור הבית שלכם. ייתכן כי יתאימו כמה דגמים אם הבית שלכם סטטי ופתוח למגוון רחב של עיצובים מבלי שייראו דיסוננטיים ליתר רבדיו. במקרה זה, תצטרכו לחשוב היטב כיצד המטבחים שלכם ייראו, מה יאפיין אותם, וכד', בהתאם לרשימת המטבחים האנגליים שאנו נמליץ כמתאימים בבתיכם. הפרשי המחירים לא יהיו גדולים, ולכן אנו סבורים שזה לא מקום להתפשרות: אם אהבתם עיצוב מסוים מבין אלו שהחברה הציעה לכם, דבקו בו.
 
כיצד מתבצעת ההתקנה?
 
עובדים מיומנים המתמחים בהתקנת מטבחים יגיעו לנכס שלכם, יפרקו תכולת מטבח ישנה, ויעבירו אותה לאתרי פינוי מורשים. המטבח החדש – במקביל כבר יתחיל להיות מותקן מבחינת תשתית: ריצוף, שיש וכד'לאחר מכן יותקנו הדוממים הקלים יותר לקיבוע, כמו ארונות, ודלת למבואת הכניסה. בסיום, המטבח שלכם ייבדק על ידנו, ואנו נספק לכם את מבחר העצות לניקוי ושימור המטבח לשנים רבות ומאושרות.

יגל מטבחים אנגליים בהזמנה אישית

יגל מטבחים היא חברת בוטיק לעיצוב מטבחים והתקנתם. החברה פועלת ממושב יגל בפריסה ארצית, ועוסקת בתחום מזה 40 שנה.
 
מומחי חברת "יגל מטבחים" יסייעו לכם להתאים מטבחים אנגליים לבית ולמשרד ביעילות ובקלות!

יגל מטבחים     יגל מטבחים מודרניים    יגל מטבחים כפריים     יגל מטבחים אנגליים     יגל מטבחים בסגנון פרובנס

יגל מטבחים, מושב יגל, הדקל 28/משק 83, טל: 053-8096567