מטבחי יגל - תכנון מטבחים כפריים

אם גם אתם חולמים להרגיש בכפר ולגור בתל אביב, אם גם אתם כמהים להימצא רוחנית בטוסקנה וגשמית בחיפה, הזמינו התקנת מטבחים כפריים. למי השירות מיועד? מה מאפיין מטבחים כפריים שלא מאפיין מטבחי עץ אחרים, אשר גורם להם להיראות כמו אלו של הכפר האירופי, ולא אלו של הבורגנות? ממי מומלץ להזמין התקנת מטבחים אלה?
 
למי השירות מיועד?
 
השירות מיועד לבעלי בתים בלבד, ולא לשוכרים, אלא אם הושג אישורו של בעל הבית לביצוע המהלך. בעלי הבתים האולטימטיביים עבורם השירות הוא כדאי הם אלה שקנו זה עתה בית חדש, וטרם חשבו על זהותו העיצובית. מחשבה ללכת בקו העיצוב הכפרי היא מאד פופולרית היום גם בקרב יושבי הערים הגדולות, שכן המטבח נראה כה כפרי ואינטימי שהסביבה העירונית המלחיצה כלל לא מורגשת במטבח, ופיסת שלווה היא בדיוק מה שחסר לדיירים אלה. כמובן שגם בעלי בתים שכבר יש להם בית בנוי בבעלותם יכולים להזמין את השירות, ולקבל הריסה ופינוי המטבח הקיים לאתרי פינוי מורשים, והתקנת מטבח כפרי חדש במקומו.
 
תכנון מטבחים כפריים - מטבחי יגל
 
מה מאפיין מטבחים כפריים? האם העץ הוא האלמנט היחיד שמבדיל אותם מהיתר?
 
העץ הוא הכרחי אך לא מספיק. ישנו עיצוב שנקרא "עיצוב וינאי" שהואר עיצוב בורגני על טהרת העץ, וישנם כל מיני עיצובי ביניים (שמאפיינים את רוב בתי האב בארץ) בהם העץ הוא לא לכאן ולא לכאן, אלא מופיע בערבוביה שקשה מאד לפרש מהי. בגדול, מטבח שנראה כפרי ממש כמו בכפר האיטלקי הוא מטבח שכבר במבואת הכניסה שלו ניתן לחוש שההתקנים עגולים ולא מרובעים, כולל משקוף הדלת, כולל ידית הפרזול. בתוך המטבח, כל דופן בולטת תהיה עגולה או אליפטית: קדמת שיש העבודה במטבח, קדמת האי למטבח, אם ישנו, ידיות הארונות, פלטות דלתות הארונות והמגירות, וכד'. במטבח כזה, בו כל רכיב הוא עגול או אליפטי, הכפריות מורגשת היטב, בשילוב עץ טבעי או רכיבי שיש דמויי עץ טבעי.

יגל מטבחים - מטבחים כפריים בהזמנה אישית

ניתן להזמין את המומחים של יגל מטבחים אשר ינסחו לכם הזמנה אישית אטרקטיבית עבור מטבחים כפריים. המומחים של יגל מטבחים יאפיינו את עיצוב הבית או המטבח הקיימים שלכם, ויסוקו אלו דגמים של מטבחים כפריים יהיו המתאימים. לחברה ניסיון בתחום מזה 40 שנה.
 
צרו קשר עם יגל מטבחים להתקנת מטבחים כפריים!

יגל מטבחים     יגל מטבחים מודרניים    יגל מטבחים כפריים     יגל מטבחים אנגליים     יגל מטבחים בסגנון פרובנס

יגל מטבחים, מושב יגל, הדקל 28/משק 83, טל: 053-8096567