יגל מטבחים מודרניים

התקנת מטבחים מודרניים לאחר אפיונם היא המומחיות שלנו! פנו אלינו ותזכו להתאמת מטבחים מודרניים באופן אישי לבית שלכם. עבודה מקצועית מובטחת, התקנה של רכיבי מטבח איכותיים בלבד, מהארון ועד מבואת הכניסה. אתם ללא ספק הולכים להתחדש במטבח מפנק במיוחד לדירה, לצמוד קרקע ולכל יחידת דיור בבעלותכם.
 
אפיון המטבח
 
אפיון המטבח הרצוי מתבצע על ידי מומחים אשר יפקדו את הנכס שלך, יסקרו את החדרים הסובבים את המטבח, ואת החצר, אם המיקום של המטבח נושק אליה. בהתאם לכך, תגובש תבנית עיצובית עבור מטבחים מודרניים אפשריים להתקנה. אנו נשוב אליכם עם מגוון סוגים של מטבחים מודרניים שניתן להתקין אצלכם, וכל אחד מהם יתאים כמו רגל לנעל עבור חדר הבית המיועד להפוך למטבח.
 
מטבחים מודרניים מטבחי יגל

תכנון ועיצוב המטבח - מטבחי יגל 

כשנסיים לאפיין את המטבח, נספק מספר עצות עיצוביות עבור מטבחים מודרניים. חלק מהעצות ייושמו על ידנו וחלקן יצטרך להיות מבוצע על ידכם בהנחיות שלנו על מנת שהמטבח ייראה טוב, ועם רכיבים תואמים בלבד מבחינה דקורטיבית. כך, למשל, נמליץ על מראה המקרר המומלץ, ועיצוב התקני עיבוד המזון השונים על מנת שלאחר קנייתם הן ייראו ממש טוב במטבח המודרני אשר עתיד להיות מותקן בביתכם.

התקנת המטבח
 
עובדים מיומנים של חברתנו יתקינו את אותם מטבחים מודרניים אשר בחרתם להתקין. כזכור, היה מגוון של מטבחים מודרניים שהמלצנו לכם עליהם, ואתם בחרתם את הרצוי. מומלץ, יום לפני ההתקנה לעבור שוב על הבחירה, או להתקשר אלינו ולקבל תזכורת מאתנו. כך תוכלו לעקוב מקרוב אחר פועלם של המתקינים ולדווח לנו אם הם החסירו משהו בהתקנה על מנת שנדאג להשלים לכם אותו ובכך לספק לכם מטבח כפי שהובטח בחוזה הקנייה שלכם.

אחריות למטבח המודרני
 
אחריות עבור כל רכיב מטבח בנפרד, ואחריות כוללת למטבח כולו. האחריות תודפס בכתב אחריות שיהיה תקף לחודשים או שנים רבות, תלוי בסוג המטבח ובסוג הרכיבים שנבחרו.

יגל מטבחים מודרניים בעיצובים יחודיים
 
יגל מטבחים מומחים בהתקנת מטבחים מודרניים ועיצובם מכל הסוגים: מטבחים מודרניים בסגנון הייטק, מטבחים בסגנון החלל, מטבחי לבן שמנת או קרם, ועוד.
 
צרו קשר עם יגל מטבחים למידע בדבר עיצוב מטבחים מודרניים והתקנתם בבתיכם!

 

יגל מטבחים     יגל מטבחים מודרניים    יגל מטבחים כפריים     יגל מטבחים אנגליים     יגל מטבחים בסגנון פרובנס

יגל מטבחים, מושב יגל, הדקל 28/משק 83, טל: 053-8096567